17

Mar. 2016 No Comments »

Sandals to Open Overwater Bungalow Suites in Jamaica

bungalow-950x530

March 16th, 2016
By Sarah Greaves-Gabbadon
CJ Travel Editor
Who hasn’t dreamt of a romantic idyll in an overwater suite?
But if Bora Bora is beyond your budget, you’ll be thrilled to hear that Sandals Resort is bringing the dream within reach, announcing the debut of a clutch of overwater suites at Sandals Royal Caribbean in Jamaica.
On sale now for arrivals beginning November 16, 2016, the suites at the Montego Bay resort will feature glass floors and floating water hammocks from which to appreciate the beauty of the Caribbean close up.
The plush cabins will come with private infinity pools, a pair of outdoor showers, and personal butlers.
The overwater bungalows will be the first of their kind in the English-speaking Caribbean.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.