9

Dec. 2009 No Comments »

Bayrampaşa Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Bayrampaşa Servisi

Ekiplerimiz resmi bayramlarda bayrampaşa vaillant servisi ve dini bayramlarda olmak üzere Ayriyeten yılbaşı gibi 15 Temmuz gibi tatil güllerinde size hizmet veriyor.. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 çalışıyor fakat sahadaki ekibimiz Haftanın 7 günü ayın tamamı yılın tamamında sabah 07 ve akşam 22 saatleri arasında Sahada sizlere hizmet vermektedir. Eğer farklı bir arıza var ve evinize teknik ekibin gelip kombinizi Kontrol etmesi gerekiyor ise ekip arkadaşlarımız servis için evinize gelinir.

Bayrampaşa Vaillant Servisi

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır.

Bayrampaşa Vaillant Servisi

Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak eşanjör üç yollu vana Kombi su alma vanası kombi anakart kombi anakart değişimi kombi peteklerinin temizlenmesi. Kombi akış şalteri de çıkan problem. Vaillant kombi fan motorunun yanması veya çalışmaması arızaya geçmesi durumları. Kombi genleşme tankında meydana gelen arızalar. Vaillant kombi üç yollu vana motorunda meydana gelen arızalar ve bunun değişimi. Vaillant kombi sensör arızası sensörün montajı. Elektronik kart arızaları elektronik kartın tamiri. Kombi sıcak su türbini arızaları. Kombi Gaz valfinde meydana gelen arızalar ve benzeri birçok problem için servisimizle iletişime geçebilirsiniz..

Bayrampaşa Vaillant Kombi

Öncelikle yoğun olarak istemem Vaillant kombilerin bakımı hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak sizlere birçok konuda hizmet vermekteyiz. Çeşitli arıza durumlarında Vaillant kombilerin parçalarında meydana gelen değişim ihtiyacı arıza bakım Tamir durumlarında ekip arkadaşlarımız yanınızdadır..

Bayrampaşa Vaillant Kombi

Servisimiz bütünleşik olarak Vaillant klimalara da bakmaktadır. Vaillant klimalarda meydana gelen arıza bakım ihtiyacı servisimiz tarafından karşılanabilir. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan klimalar gaz dolumu arıza tamir bakım gibi birçok konuda teknik ekibin kontrolü ne gerektirmekte. Vaillant klimalar için gereken arıza bakım tamir işleri servisimiz tarafından karşılanmaktadır..

Vaillant Bayrampaşa Servisi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *